Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка публичному акционерному обществу "Київенерго" на ул. Большой Васильковской, 53 в Печерском районе г. Киева для эксплуатации и обслуживания трансформаторной подстанции (ТП-4054)

Киевский городской совет
План, Решение от 14.07.2011 № 534/5921

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 14 липня 2011 року N 534/5921

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки публічному акціонерному товариству "Київенерго" на вул. Великій Васильківській, 53 у Печерському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування трансформаторної підстанції (ТП-4054)

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою публічному акціонерному товариству "Київенерго" (ідентифікаційний код 00131305) щодо відведення в оренду земельної ділянки на вул. Великій Васильківській, 53 у Печерському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки публічному акціонерному товариству "Київенерго" на вул. Великій Васильківській, 53 у Печерському районі м. Києва орієнтовною площею 0,013 га в короткострокову оренду на 5 років для експлуатації та обслуговування трансформаторної підстанції (ТП-4054) згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Публічному акціонерному товариству "Київенерго" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Опрос