Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка публичному акционерному обществу "Київенерго" на бульв. Дружбы народов, 12 в Печерском районе г. Киева для эксплуатации и обслуживания трансформаторной подстанции (ТП-1757)

Киевский городской совет
План, Решение от 14.07.2011 № 510/5897

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 14 липня 2011 року N 510/5897

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки публічному акціонерному товариству "Київенерго" на бульв. Дружби народів, 12 у Печерському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування трансформаторної підстанції (ТП-1757)

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою публічному акціонерному товариству "Київенерго" (ідентифікаційний код 00131305) щодо відведення в оренду земельної ділянки на бульв. Дружби народів, 12 у Печерському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки публічному акціонерному товариству "Київенерго" на бульв. Дружби народів, 12 у Печерському районі м. Києва орієнтовною площею 0,007 га в короткострокову оренду на 5 років для експлуатації та обслуговування трансформаторної підстанції (ТП-1757) згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Публічному акціонерному товариству "Київенерго" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Опрос