Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка техническому лицею Национального технического университета Украины "Київський політехнічний інститут" г. Киева для эксплуатации и обслуживания заведения на ул. Адама Мицкевича, 7 в Соломенском районе г. Киева

Киевский городской совет
План, Решение от 14.07.2011 № 508/5895

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 14 липня 2011 року N 508/5895

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки технічному ліцею Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут" м. Києва для експлуатації та обслуговування закладу на вул. Адама Міцкевича, 7 у Солом'янському районі м. Києва

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою технічному ліцею Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут" м. Києва (ідентифікаційний код 22880259) щодо відведення в постійне користування земельної ділянки на вул. Адама Міцкевича, 7 у Солом'янському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки технічному ліцею Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут" м. Києва на вул. Адама Міцкевича, 7 у Солом'янському районі м. Києва орієнтовною площею 0,529 га в постійне користування для експлуатації та обслуговування закладу згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Технічному ліцею Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут" м. Києва у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Опрос