Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка дошкольному учебному заведению N 89 на ул. Княжий Затон, 17-г в Дарницком районе г. Киева для эксплуатации и обслуживания зданий

Киевский городской совет
План, Решение от 14.07.2011 № 504/5891

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 14 липня 2011 року N 504/5891

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки дошкільному навчальному закладу N 89 на вул. Княжий Затон, 17-г у Дарницькому районі м. Києва для експлуатації та обслуговування будівель

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою дошкільному навчальному закладу N 89 (ідентифікаційний код 24380059) щодо відведення в постійне користування земельної ділянки на вул. Княжий Затон, 17-г у Дарницькому районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки дошкільному навчальному закладу N 89 на вул. Княжий Затон, 17-г у Дарницькому районі м. Києва орієнтовною площею 0,954 га в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівель згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Дошкільному навчальному закладу N 89 у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Опрос