Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на разработку проекта землеустройства относительно отвода земельного участка начальной школе N 326 - общеобразовательному учебному заведению I ступени г. Киева на ул. Вышгородской, 44-в в Оболонском районе г. Киева для обслуживания и эксплуатации зданий и сооружений учебного заведения

Киевский городской совет
План, Решение от 14.07.2011 № 487/5874

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 14 липня 2011 року N 487/5874

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки початковій школі N 326 - загальноосвітньому навчальному закладу I ступеня м. Києва на вул. Вишгородській, 44-в в Оболонському районі м. Києва для обслуговування та експлуатації будівель та споруд закладу освіти

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою початковій школі N 326 - загальноосвітньому навчальному закладу I ступеня м. Києва (ідентифікаційний код 33100952) щодо відведення в постійне користування земельної ділянки на вул. Вишгородській, 44-в в Оболонському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки початковій школі N 326 - загальноосвітньому навчальному закладу I ступеня м. Києва на вул. Вишгородській, 44-в в Оболонському районі м. Києва орієнтовною площею 1,097 га в постійне користування для обслуговування та експлуатації будівель та споруд закладу освіти згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Початковій школі N 326 - загальноосвітньому навчальному закладу I ступеня м. Києва у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Опрос