Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче гражданке Калиниченко Галине Владимировне в частную собственность земельного участка для строительства и обслуживания жилого дома, хозяйственных строений и сооружений на ул. Красноармейской, 20-б в Дарницком районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 23.12.2010 № 464/5276

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VI сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 23 грудня 2010 року N 464/5276

Про передачу громадянці Калініченко Галині Володимирівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Червоноармійській, 20-б у Дарницькому районі м. Києва

Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та відповідно до статей 81, 116, 118, 121 Земельного кодексу України Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Калініченко Галині Володимирівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Червоноармійській, 20-б у Дарницькому районі м. Києва.

2. Передати громадянці Калініченко Галині Володимирівні, за умови виконання пункту 3 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,07 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Червоноармійській, 20-б у Дарницькому районі м. Києва за рахунок міських земель, не наданих у власність чи користування.

3. Громадянці Калініченко Галині Володимирівні:

Опрос