Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче гражданину Галушке Валентину Петровичу в частную собственность земельного участка для строительства и обслуживания жилого дома, хозяйственных зстроений и сооружений на ул. Рыболовецкой, 32-б в Голосеевском районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 23.12.2010 № 467/5279

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VI сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 23 грудня 2010 року N 467/5279

Про передачу громадянину Галушці Валентину Петровичу у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Риболовецькій, 32-б у Голосіївському районі м. Києва

Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та відповідно до статей 81, 116, 118, 120, 121 Земельного кодексу України Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Галушці Валентину Петровичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Риболовецькій, 32-б у Голосіївському районі м. Києва.

2. Передати громадянину Галушці Валентину Петровичу, за умови виконання пункту 3 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,063 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Риболовецькій, 32-б у Голосіївському районі м. Києва за рахунок міських земель, не наданих у власність чи користування.

3. Громадянину Галушці Валентину Петровичу:

Опрос