Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче гражданке Кисель Мотроне Ивановне в частную собственность земельного участка для строительства и обслуживания жилого дома, хозяйственных строений и сооружений на ул. Коренной, 26-б в Голосеевском районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 23.12.2010 № 470/5282

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VI сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 23 грудня 2010 року N 470/5282

Про передачу громадянці Кисіль Мотроні Іванівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Корінній, 26-б у Голосіївському районі м. Києва

Відповідно до статей 81, 116, 118, 121 Земельного кодексу України та розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Кисіль Мотроні Іванівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Корінній, 26-б у Голосіївському районі м. Києва.

2. Передати громадянці Кисіль Мотроні Іванівні, за умови виконання пункту 3 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,05 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Корінній, 26-б у Голосіївському районі м. Києва за рахунок міських земель, не наданих у власність чи користування.

3. Громадянці Кисіль Мотроні Іванівні:

Опрос