Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче гражданке Бураковской Людмиле Ивановне в частную собственность земельного участка для строительства и обслуживания жилого дома, хозяйственных строений и сооружений на ул. Кооперативной, 6-а в Соломенском районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 23.12.2010 № 448/5260

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VI сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 23 грудня 2010 року N 448/5260

Про передачу громадянці Бураковській Людмилі Іванівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Кооперативній, 6-а у Солом'янському районі м. Києва

Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та відповідно до статей 81, 116, 118, 121 Земельного кодексу України Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Бураковській Людмилі Іванівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Кооперативній, 6-а у Солом'янському районі м. Києва.

2. Передати громадянці Бураковській Людмилі Іванівні, за умови виконання пункту 3 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,04 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Кооперативній, 6-а у Солом'янському районі м. Києва за рахунок міських земель, не наданих у власність чи користування.

3. Громадянці Бураковській Людмилі Іванівні:

Опрос