Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче земельного участка гражданину Чумаченко Анатолию Ивановичу для строительства и обслуживания жилого дома, хозяйственных зданий и сооружений на ул. Бауманской, 58-а в Шевченковском районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 28.12.2010 № 552/5364

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VI сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 28 грудня 2010 року N 552/5364

Про передачу земельної ділянки громадянину Чумаченку Анатолію Івановичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Бауманській, 58-а у Шевченківському районі м. Києва

Відповідно до статей 81, 116, 118, 121 Земельного кодексу України та розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Чумаченку Анатолію Івановичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Бауманській, 58-а у Шевченківському районі м. Києва.

2. Передати громадянину Чумаченку Анатолію Івановичу, за умови виконання пункту 3 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,06 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Бауманській, 58-а у Шевченківському районі м. Києва за рахунок міських земель, не наданих у власність чи користування.

3. Громадянину Чумаченку Анатолію Івановичу:

Опрос