Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче гражданке Стародубцевой Валентине Викторовне в частную собственность земельного участка для строительства и обслуживания жилого дома, хозяйственных строений и сооружений на ул. Мостовой, 18-а в Соломенском районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 16.12.2010 № 391/5203

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VI сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 16 грудня 2010 року N 391/5203

Про передачу громадянці Стародубцевій Валентині Вікторівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Мостовій, 18-а у Солом'янському районі м. Києва

Відповідно до статей 81, 116, 118, 121 Земельного кодексу України та розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Стародубцевій Валентині Вікторівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Мостовій, 18-а у Солом'янському районі м. Києва.

2. Передати громадянці Стародубцевій Валентині Вікторівні, за умови виконання пункту 3 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,04 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Мостовій, 18-а у Солом'янському районі м. Києва за рахунок міських земель, не наданих у власність чи користування.

3. Громадянці Стародубцевій Валентині Вікторівні:

Опрос