Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче гражданке Терещенко Анне Леонидовне в частную собственность земельного участка для строительства и обслуживания жилого дома, хозяйственных строений и сооружений на ул. Совской, 23-а в Соломенском районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 16.12.2010 № 390/5202

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VI сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 16 грудня 2010 року N 390/5202

Про передачу громадянці Терещенко Анні Леонідівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Совській, 23-а у Солом'янському районі м. Києва

Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та відповідно до статей 81, 116, 118, 121 Земельного кодексу України Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Терещенко Анні Леонідівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Совській, 23-а у Солом'янському районі м. Києва.

2. Передати громадянці Терещенко Анні Леонідівні, за умови виконання пункту 3 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,09 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Совській, 23-а у Солом'янському районі м. Києва за рахунок міських земель, не наданих у власність чи користування.

3. Громадянці Терещенко Анні Леонідівні:

Опрос