Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче гражданке Клюй Галине Николаевне в частную собственность земельного участка для строительства и обслуживания жилого дома, хозяйственных строений и сооружений на ул. Луганской, 3-д в Соломенском районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 04.11.2010 № 233/5045

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VI сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 4 листопада 2010 року N 233/5045

Про передачу громадянці Клюй Галині Миколаївні у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Луганській, 3-д у Солом'янському районі м. Києва

Відповідно до статей 81, 116, 118, 121 Земельного кодексу України та розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Клюй Галині Миколаївні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Луганській, 3-д у Солом'янському районі м. Києва.

2. Передати громадянці Клюй Галині Миколаївні, за умови виконання пункту 3 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,088 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Луганській, 3-д у Солом'янському районі м. Києва за рахунок міських земель, не наданих у власність чи користування.

3. Громадянці Клюй Галині Миколаївні:

Опрос