Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче земельного участка акционерной энергоснабжающей компании "Київенерго" для строительства, эксплуатации и обслуживания трансформаторной подстанции на ул. Ломоносова, 36 в Голосеевском районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 07.10.2010 № 71/4883

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VI сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 7 жовтня 2010 року N 71/4883

Про передачу земельної ділянки акціонерній енергопостачальній компанії "Київенерго" для будівництва, експлуатації та обслуговування трансформаторної підстанції на вул. Ломоносова, 36 у Голосіївському районі м. Києва

Відповідно до статей 93, 120, 123, 124 Земельного кодексу України та розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки акціонерній енергопостачальній компанії "Київенерго" для будівництва, експлуатації та обслуговування трансформаторної підстанції на вул. Ломоносова, 36 у Голосіївському районі м. Києва.

2. Передати акціонерній енергопостачальній компанії "Київенерго", за умови виконання пункту 3 цього рішення, в довгострокову оренду на 25 років земельну ділянку площею 0,29 га для будівництва, експлуатації та обслуговування трансформаторної підстанції на вул. Ломоносова, 36 у Голосіївському районі м. Києва за рахунок частини земель, відведених відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 19.04.66 N 565 "Про відвод земельної ділянки Енергетичному районному Управлінню "Київенерго" під будівництво електропідстанції 35/10 кв".

Опрос