Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче гражданке Меферт Валентине Михайловне в частную собственность земельного участка для строительства и обслуживания жилого дома, хозяйственных строений и сооружений в 1-м переул. Красноармейском, 32 в Дарницком районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 08.07.2010 № 1221/4659

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
V сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 8 липня 2010 року N 1221/4659

Про передачу громадянці Меферт Валентині Михайлівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 1-му пров. Червоноармійському, 32 у Дарницькому районі м. Києва

Відповідно до статей 81, 116, 118, 121 Земельного кодексу України та розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Меферт Валентині Михайлівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 1-му пров. Червоноармійському, 32 у Дарницькому районі м. Києва.

2. Передати громадянці Меферт Валентині Михайлівні, за умови виконання пункту 3 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,09 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у 1-му пров. Червоноармійському, 32 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок міських земель, не наданих у власність чи користування.

3. Громадянці Меферт Валентині Михайлівні:

Опрос