Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче гражданке Ковальчук Василисе Ничипоровне в частную собственность земельного участка для строительства и обслуживания жилого дома, хозяйственных строений и сооружений на ул. Днепродзержинской, 130-а в Дарницком районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 08.07.2010 № 1219/4657

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
V сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 8 липня 2010 року N 1219/4657

Про передачу громадянці Ковальчук Василині Ничипорівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Дніпродзержинській, 130-а у Дарницькому районі м. Києва

Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та відповідно до статей 81, 116, 118, 121 Земельного кодексу України Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Ковальчук Василині Ничипорівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Дніпродзержинській, 130-а у Дарницькому районі м. Києва.

2. Передати громадянці Ковальчук Василині Ничипорівні, за умови виконання пункту 3 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Дніпродзержинській, 130-а у Дарницькому районі м. Києва за рахунок міських земель, не наданих у власність чи користування.

3. Громадянці Ковальчук Василині Ничипорівні:

Опрос