Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче земельного участка гражданину Дунаеву Игорю Робертовичу для строительства и обслуживания жилого дома, хозяйственных строений и сооружений на ул. Осенней, 108-б в Святошинском районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 08.07.2010 № 1218/4656

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
V сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 8 липня 2010 року N 1218/4656

Про передачу земельної ділянки громадянину Дунаєву Ігорю Робертовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Осінній, 108-б у Святошинському районі м. Києва

Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та відповідно до статей 81, 116, 118, 121 Земельного кодексу України Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Дунаєву Ігорю Робертовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Осінній, 108-б у Святошинському районі м. Києва.

2. Передати громадянину Дунаєву Ігорю Робертовичу, за умови виконання пункту 3 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Осінній, 108-б у Святошинському районі м. Києва за рахунок міських земель, не наданих у власність чи користування.

3. Громадянину Дунаєву Ігорю Робертовичу:

Опрос