Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче земельного участка гражданке Дунаевой Галине Семеновне для строительства и обслуживания жилого дома, хозяйственных строений и сооружений на ул. Осенней, 108-в в Святошинском районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 08.07.2010 № 1217/4655

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
V сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 8 липня 2010 року N 1217/4655

Про передачу земельної ділянки громадянці Дунаєвій Галині Семенівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Осінній, 108-в у Святошинському районі м. Києва

Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та відповідно до статей 81, 116, 118, 121 Земельного кодексу України Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Дунаєвій Галині Семенівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Осінній, 108-в у Святошинському районі м. Києва.

2. Передати громадянці Дунаєвій Галині Семенівні, за умови виконання пункту 3 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,04 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Осінній, 108-в у Святошинському районі м. Києва за рахунок міських земель, не наданих у власність чи користування.

3. Громадянці Дунаєвій Галині Семенівні:

Опрос