Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче земельного участка гражданке Федыне Татьяне Ивановне для строительства и обслуживания жилого дома, хозяйственных строений и сооружений на Фрометовском спуске, 17/1 в Голосеевском районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 08.07.2010 № 1205/4643

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
V сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 8 липня 2010 року N 1205/4643

Про передачу земельної ділянки громадянці Федині Тетяні Іванівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на Фрометівському узвозі, 17/1 у Голосіївському районі м. Києва

Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та відповідно до статей 81, 116, 118, 121 Земельного кодексу України Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Федині Тетяні Іванівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на Фрометівському узвозі, 17/1 у Голосіївському районі м. Києва.

2. Передати громадянці Федині Тетяні Іванівні, за умови виконання пункту 3 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,09 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на Фрометівському узвозі, 17/1 у Голосіївському районі м. Києва за рахунок міських земель, не наданих у власність чи користування.

3. Громадянці Федині Тетяні Іванівні:

Опрос