Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче гражданину Солоденко Дмитрию Николаевичу земельного участка для строительства и обслуживания жилого дома, хозяйственных строений и сооружений на ул. Целинной, 60-б в Голосеевском районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 08.07.2010 № 1202/4640

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
V сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 8 липня 2010 року N 1202/4640

Про передачу громадянину Солоденку Дмитру Миколайовичу земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Цілинній, 60-б у Голосіївському районі м. Києва

Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та відповідно до статей 81, 116, 118, 121 Земельного кодексу України Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Солоденку Дмитру Миколайовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Цілинній, 60-б у Голосіївському районі м. Києва.

2. Передати громадянину Солоденку Дмитру Миколайовичу, за умови виконання пункту 3 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Цілинній, 60-б у Голосіївському районі м. Києва за рахунок міських земель, не наданих у власність чи користування.

3. Громадянину Солоденку Дмитру Миколайовичу:

Опрос