Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О принятии в коммунальную собственность территориальной общины города Киева завершенного строительством объекта

Киевский городской совет
Перечень, Решение от 08.07.2010 № 1004/4442

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
V сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 8 липня 2010 року N 1004/4442

Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Києва закінченого будівництвом об'єкта

Відповідно до статей 6, 319, 327, 331 Цивільного кодексу України, пункту 31 частини першої статті 26, частин другої, п'ятої статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", на виконання рішення Київради від 19.02.2009 N 64/1119 "Про надання дозволу гр. Гуреєву Василю Миколайовичу на демонтаж підпірної стінки, яка належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва та перебуває на балансі відкритого акціонерного товариства "Спеціалізоване управління протизсувних підземних робіт", у зв'язку із закінченням будівництва об'єкта "Протизсувні заходи на території по вул. Боричів Тік, 9-а" у Подільському районі м. Києва Київська міська рада вирішила:

1. Прийняти до комунальної власності територіальної громади міста Києва закінчений будівництвом об'єкт "Протизсувні заходи на території по вул. Боричів Тік, 9-а" у Подільському районі м. Києва (сертифікат відповідності від 25.03.2010 KB 000079, виданий на підставі акта готовності об'єкта до експлуатації від 04.11.2009) згідно з переліком майна, зазначеного у додатку до цього рішення.

2. Доручити Головному управлінню комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) передати у володіння та користування відкритому акціонерному товариству "Спеціалізоване управління протизсувних робіт" для подальшого утримання та експлуатації закінчений будівництвом об'єкт, зазначений у пункті 1 цього рішення, на умовах, визначених відповідною угодою.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань власності.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос