Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче гражданину Хобте Анатолию Викторовичу в частную собственность земельного участка для строительства и обслуживания жилого дома, хозяйственных строений и сооружений на ул. Тираспольской, 66-е в Подольском районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 27.05.2010 № 950/4388

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
V сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 27 травня 2010 року N 950/4388

Про передачу громадянину Хобті Анатолію Вікторовичу у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Тираспольській, 66-е у Подільському районі м. Києва

Відповідно до статей 81, 116, 118, 121 Земельного кодексу України та розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Хобті Анатолію Вікторовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Тираспольській, 66-е у Подільському районі м. Києва.

2. Передати громадянину Хобті Анатолію Вікторовичу, за умови виконання пункту 3 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Тираспольській, 66-е у Подільському районі м. Києва за рахунок міських земель, не наданих у власність чи користування.

3. Громадянину Хобті Анатолію Вікторовичу:

Опрос