Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче гражданке Левченко Надежде Ивановне в частную собственность земельного участка для строительства и обслуживания жилого дома, хозяйственных строений и сооружений на ул. Чайковского, 5-б в Дарницком районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 27.05.2010 № 932/4370

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
V сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 27 травня 2010 року N 932/4370

Про передачу громадянці Левченко Надії Іванівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Чайковського, 5-б у Дарницькому районі м. Києва

Відповідно до статей 81, 116, 118, 121 Земельного кодексу України та розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Левченко Надії Іванівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Чайковського, 5-б у Дарницькому районі м. Києва.

2. Передати громадянці Левченко Надії Іванівні, за умови виконання пункту 3 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Чайковського, 5-б у Дарницькому районі м. Києва за рахунок міських земель, не наданих у власність чи користування.

3. Громадянці Левченко Надії Іванівні:

Опрос