Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Положение об управлении по делам женщин, инвалидов, ветеранов войны и труда исполнительного органа Киевского городского совета (Киевской городской государственной администрации)

Киевский городской совет
Решение от 27.05.2010 № 799/4237

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
V сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 27 травня 2010 року N 799/4237

Про внесення змін до Положення про управління у справах жінок, інвалідів, ветеранів війни та праці виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Відповідно до частини четвертої статті 54 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 10 Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", враховуючи розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 21.04.2009 N 442 "Про внесення змін до Положення про управління у справах жінок, інвалідів, ветеранів війни та праці виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)", Київська міська рада вирішила:

1. Внести зміни до Положення про управління у справах жінок, інвалідів, ветеранів війни та праці виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), затвердженого рішенням Київської міської ради від 10.07.2003 N 584/744 "Про затвердження Положень про головні управління, управління та інші структурні підрозділи виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)" (додаток N 32), виклавши його в новій редакції згідно з додатком.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань охорони здоров'я та соціального захисту.

 

Київський міський голова 

Л. Черновецький 

 

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос