Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче гражданину Оськину Сергею Витальевичу в частную собственность земельного участка для строительства и обслуживания жилого дома, хозяйственных строений и сооружений на ул. Старосельской, 77 в Деснянском районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 29.04.2010 № 771/4209

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
V сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 29 квітня 2010 року N 771/4209

Про передачу громадянину Оськіну Сергію Віталійовичу у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Старосільській, 77 у Деснянському районі м. Києва

Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та відповідно до статей 81, 116, 118, 121 Земельного кодексу України Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Оськіну Сергію Віталійовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Старосільській, 77 у Деснянському районі м. Києва.

2. Передати громадянину Оськіну Сергію Віталійовичу, за умови виконання пункту 3 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Старосільській, 77 у Деснянському районі м. Києва за рахунок міських земель, не наданих у власність чи користування.

3. Громадянину Оськіну Сергію Віталійовичу:

Опрос