Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче гражданке Гребневой Ирине Юрьевне в частную собственность земельного участка для строительства и обслуживания жилого дома, хозяйственных строений и сооружений на ул. Старосельской, 54 в Деснянском районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 29.04.2010 № 778/4216

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
V сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 29 квітня 2010 року N 778/4216

Про передачу громадянці Гребневій Ірині Юріївні у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Старосільській, 54 у Деснянському районі м. Києва

Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та відповідно до статей 81, 116, 118, 121 Земельного кодексу України Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Гребневій Ірині Юріївні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Старосільській, 54 у Деснянському районі м. Києва.

2. Передати громадянці Гребневій Ірині Юріївні, за умови виконання пункту 3 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Старосільській, 54 у Деснянському районі м. Києва за рахунок міських земель, не наданих у власність чи користування.

3. Громадянці Гребневій Ірині Юріївні:

Опрос