Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче гражданину Евстратову Павлу Владимировичу в частную собственность земельного участка для строительства и обслуживания жилого дома, хозяйственных строений и сооружений на ул. Лукьяновской, 26 в Шевченковском районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 29.04.2010 № 762/4200

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
V сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 29 квітня 2010 року N 762/4200

Про передачу громадянину Євстратову Павлу Володимировичу у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Лук'янівській, 26 у Шевченківському районі м. Києва

Відповідно до статей 81, 116, 118, 121 Земельного кодексу України та розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Євстратову Павлу Володимировичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Лук'янівській, 26 у Шевченківському районі м. Києва.

2. Передати громадянину Євстратову Павлу Володимировичу, за умови виконання пункту 3 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,08 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Лук'янівській, 26 у Шевченківському районі м. Києва за рахунок міських земель, не наданих у власність чи користування.

3. Громадянину Євстратову Павлу Володимировичу:

Опрос