Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче гражданке Клюшник Анне Михайловне в частную собственность земельного участка для строительства и обслуживания жилого дома, хозяйственных строений и сооружений на ул. Димитрова, 3-б в Деснянском районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 25.03.2010 № 530/3968

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
V сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 25 березня 2010 року N 530/3968

Про передачу громадянці Клюшник Ганні Михайлівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Димитрова, 3-б у Деснянському районі м. Києва

Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та відповідно до статей 81, 116, 118, 121 Земельного кодексу України Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Клюшник Ганні Михайлівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Димитрова, 3-б у Деснянському районі м. Києва.

2. Передати громадянці Клюшник Ганні Михайлівні, за умови виконання пункту 3 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Димитрова, 3-б у Деснянському районі м. Києва за рахунок міських земель, не наданих у власність чи користування.

3. Громадянці Клюшник Ганні Михайлівні:

Опрос