Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче земельного участка гражданину Логвину Валерию Игнатьевичу для строительства и обслуживания жилого дома, хозяйственных строений и сооружений в переул. Харьковском, 1-а/1 в Дарницком районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 26.02.2010 № 374/3812

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
V сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 26 лютого 2010 року N 374/3812

Про передачу земельної ділянки громадянину Логвіну Валерію Ігнатовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Харківському, 1-а/1 у Дарницькому районі м. Києва

Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та відповідно до статей 81, 116, 118, 121 Земельного кодексу України Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Логвіну Валерію Ігнатовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Харківському, 1-а/1 у Дарницькому районі м. Києва.

2. Передати громадянину Логвіну Валерію Ігнатовичу, за умови виконання пункту 3 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,06 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Харківському, 1-а/1 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок міських земель, не наданих у власність чи користування.

3. Громадянину Логвіну Валерію Ігнатовичу:

Опрос