Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче гражданке Цяпко Любови Васильевне в частную собственность земельного участка для строительства и обслуживания жилого дома, хозяйственных строений и сооружений на ул. Завальной, 10-б в Дарницком районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 26.02.2010 № 371/3809

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
V сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 26 лютого 2010 року N 371/3809

Про передачу громадянці Цяпко Любові Василівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Завальній, 10-б у Дарницькому районі м. Києва

Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та відповідно до статей 81, 116, 118, 121 Земельного кодексу України Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Цяпко Любові Василівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Завальній, 10-б у Дарницькому районі м. Києва.

2. Передати громадянці Цяпко Любові Василівні, за умови виконання пункту 3 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Завальній, 10-б у Дарницькому районі м. Києва за рахунок міських земель, не наданих у власність чи користування.

3. Громадянці Цяпко Любові Василівні:

Опрос