Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче гражданке Мужилко Светлане Евгеньевне в частную собственность земельного участка для строительства и обслуживания жилого дома, хозяйственных строений и сооружений на просп. Краснозвездном, 28/25-а в Соломенском районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 26.02.2010 № 111/3549

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
V сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 26 лютого 2010 року N 111/3549

Про передачу громадянці Мужилко Світлані Євгенівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на просп. Червонозоряному, 28/25-а у Солом'янському районі м. Києва

Відповідно до статей 81, 116, 118, 121 Земельного кодексу України та розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Мужилко Світлані Євгенівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на просп. Червонозоряному, 28/25-а у Солом'янському районі м. Києва.

2. Передати громадянці Мужилко Світлані Євгенівні, за умови виконання пункту 3 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,03 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на просп. Червонозоряному, 28/25-а у Солом'янському районі м. Києва за рахунок міських земель, не наданих у власність чи користування.

3. Громадянці Мужилко Світлані Євгенівні:

Опрос