Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче гражданину Суслякову Вадиму Александровичу в частную собственность земельного участка для строительства и обслуживания жилого дома, хозяйственных строений и сооружений на ул. Днепродзержинской, 123 в Дарницком районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 24.12.2009 № 1314/3383

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IV сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 24 грудня 2009 року N 1314/3383

Про передачу громадянину Суслякову Вадиму Олександровичу у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Дніпродзержинській, 123 у Дарницькому районі м. Києва

Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та відповідно до статей 81, 116, 118, 121 Земельного кодексу України, Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Суслякову Вадиму Олександровичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Дніпродзержинській, 123 у Дарницькому районі м. Києва.

2. Передати громадянину Суслякову Вадиму Олександровичу, за умови виконання пункту 3 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Дніпродзержинській, 123 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок міських земель, не наданих у власність чи користування.

3. Громадянину Суслякову Вадиму Олександровичу:

Опрос