Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче гражданке Антоновой Виктории Владимировне в частную собственность земельного участка для строительства и обслуживания жилого дома, хозяйственных строений и сооружений на ул. Макаренко, 17-б в Деснянском районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 27.11.2009 № 855/2924

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IV сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 27 листопада 2009 року N 855/2924

Про передачу громадянці Антоновій Вікторії Володимирівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Макаренка, 17-б у Деснянському районі м. Києва

Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та відповідно до статей 81, 116, 118, 121 Земельного кодексу України Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Антоновій Вікторії Володимирівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Макаренка, 17-б у Деснянському районі м. Києва.

2. Передати громадянці Антоновій Вікторії Володимирівні, за умови виконання пункту 3 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,05 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Макаренка, 17-б у Деснянському районі м. Києва за рахунок міських земель, не наданих у власність чи користування.

3. Громадянці Антоновій Вікторії Володимирівні:

Опрос