Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче во владение и пользование ОАО "АК "Київводоканал" объектов коммунальной собственности территориальной общины г. Киева - сливной насосной станции, находящейся во владении и пользовании ОАО "Київспецтранс"

Киевский городской совет
Решение от 09.07.2009 № 1004/2060

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
III сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 9 липня 2009 року N 1004/2060

Про передачу у володіння і користування ВАТ "АК "Київводоканал" об'єктів комунальної власності територіальної громади м. Києва - зливної насосної станції, яка перебуває у володінні і користуванні ВАТ "Київспецтранс"

Відповідно до статей 319, 327, 395, 401 і пункту 4 прикінцевих та перехідних положень Цивільного кодексу України, пункту 31 частини першої статті 26, частини п'ятої статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 3 Закону України "Про питну воду та питне водопостачання", Правил приймання стічних вод підприємств у комунальні та відомчі системі каналізації населених пунктів України, затверджених наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України від 19.02.2002 N 37, з метою вдосконалення обслуговування інженерних мереж та споруд, підвищення контролю за кількісно та якістю стоків, які надходять в міські каналізаційні колектори через зливні насосні станції, та враховуючи, що основні фонди ВАТ "Київспецтранс" прийняті до комунальної власності територіальної громади м. Києва, Київська міська рада вирішила:

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос