Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче гражданке Глухоман Раисе Михайловне в частную собственность земельного участка для строительства и обслуживания жилого дома, хозяйственных строений и сооружений на Лысогорском спуске, 12 в Голосеевском районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 18.06.2009 № 720/1776

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
III сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 18 червня 2009 року N 720/1776

Про передачу громадянці Глухоман Раїсі Михайлівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на Лисогірському узвозі, 12 у Голосіївському районі м. Києва

Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та відповідно до статей 81, 116, 118, 121 Земельного кодексу України Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Глухоман Раїсі Михайлівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на Лисогірському узвозі, 12 у Голосіївському районі м. Києва.

2. Передати громадянці Глухоман Раїсі Михайлівні, за умови виконання пункту 3 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на Лисогірському узвозі, 12 у Голосіївському районі м. Києва за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови.

3. Громадянці Глухоман Раїсі Михайлівні:

Опрос