Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче гражданину Рандюку Вячеславу Алексеевичу земельного участка для строительства и обслуживания жилого дома, хозяйственных строений и сооружений на ул. Стадионной, 5-б в Соломенском районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 23.04.2009 № 402/1458

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
III сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 23 квітня 2009 року N 402/1458

Про передачу громадянину Рандюку Вячеславу Олексійовичу земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Стадіонній, 5-б у Солом'янському районі м. Києва

Відповідно до статей 81, 116, 118, 121 Земельного кодексу України та розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Рандюку Вячеславу Олексійовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Стадіонній, 5-б у Солом'янському районі м. Києва.

2. Передати громадянину Рандюку Вячеславу Олексійовичу, за умови виконання пункту 3 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,06 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Стадіонній, 5-б у Солом'янському районі м. Києва за рахунок міських земель, не наданих у власність чи користування.

3. Громадянину Рандюку Вячеславу Олексійовичу:

Опрос