Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые решения Киевсовета относительно продажи имущества, принадлежащего территориальной общине г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 28.05.2009 № 535/1591

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
III сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 28 травня 2009 року N 535/1591

Про внесення змін до деяких рішень Київради стосовно продажу майна, що належить територіальній громаді м. Києва

Відповідно до статей 319, 327, 648 Цивільного кодексу України, частини п'ятої статті 16, пункту 30 частини першої статті 26, частин другої та п'ятої статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та з метою забезпечення необхідних умов функціонування дипломатичних представництв, консульських установ іноземних держав, представництв міжнародних та іноземних організацій у м. Києві відповідно до міжнародних зобов'язань України в умовах світової фінансової кризи Київська міська рада вирішила:

1. Внести зміни до рішення Київради від 01.10.2007 N 418/3252 "Про продаж майна, що належить територіальній громаді м. Києва", а саме: пункт 1.2 рішення викласти в такій редакції:

"Забезпечити проведення незалежної оцінки майна та здійснити організаційно-правові заходи щодо виконання пункту 1 рішення, кошти від продажу майна територіальної громади міста Києва, зазначеного у додатку до цього рішення, зараховуються на поповнення обігових коштів комунального підприємства "Генеральна дирекція Київської міської ради з обслуговування іноземних представництв".

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос