Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче гражданке Братыне Светлане Борисовне земельного участка для строительства и обслуживания жилого дома, хозяйственных строений и сооружений на ул. Мичурина, 7 в Печерском районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 02.04.2009 № 245/1301

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
III сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 2 квітня 2009 року N 245/1301

Про передачу громадянці Братині Світлані Борисівні земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Мічуріна, 7 у Печерському районі м. Києва

Відповідно до статей 81, 116, 118, 121 Земельного кодексу України та розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Братині Світлані Борисівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Мічуріна, 7 у Печерському районі м. Києва.

2. Передати громадянці Братині Світлані Борисівні, за умови виконання пункту 3 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,0646 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Мічуріна, 7 у Печерському районі м. Києва за рахунок міських земель, не наданих у власність чи користування.

3. Громадянці Братині Світлані Борисівні:

3.1. Виконувати обов'язки власника земельної ділянки відповідно до вимог статті 91 Земельного кодексу України.

Опрос