Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении общегородской комплексной программы "Семья, дети, молодежь города Киева. 2009 - 2011"

Киевский городской совет
Программа, Решение от 19.02.2009 № 58/1113

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
III сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 19 лютого 2009 року N 58/1113

Про затвердження загальноміської комплексної програми "Сім'я, діти, молодь міста Києва. 2009 - 2011"

Відповідно до пункту 22 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 3, 7 Закону України "Про соціальну роботу з дітьми та молоддю", частини другої статті 4, частин першої, третьої, четвертої статті 5, частини третьої статті 10 Закону України "Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні", Закону України "Про загальнодержавну програму підтримки молоді на 2004 - 2008 роки", Указу Президента України "Про додаткові заходи щодо вдосконалення соціальної роботи з дітьми, молоддю та сім'ями", Декларації "Про загальні засади державної молодіжної політики в Україні" та з метою створення ефективної системи підтримки сім'ї, дітей та молоді, забезпечення сприятливих умов становлення, розвитку і самореалізації молодого покоління в місті Києві Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити загальноміську комплексну програму "Сім'я, діти, молодь міста Києва. 2009 - 2011" згідно з додатком.

2. Встановити, що Головне управління у справах сім'ї та молоді виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) є відповідальним за виконання загальноміської комплексної програми "Сім'я, діти, молодь міста Києва. 2009 - 2011".

3. Головним управлінням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), задіяним у виконанні загальноміської комплексної програми "Сім'я, діти, молодь міста Києва. 2009 - 2011", передбачати видатки на її реалізацію при формуванні бюджетних запитів на 2009 та наступні роки в межах граничних обсягів видатків.

4. Головному управлінню у справах сім'ї та молоді виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) раз на півроку подавати Київській міській раді звіт про хід виконання загальноміської комплексної програми "Сім'я, діти, молодь міста Києва. 2009 - 2011".

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань сім'ї, молоді та спорту та постійну комісію Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

 

Опрос