Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче земельного участка открытому акционерному обществу "АГРОФІРМА "ТРОЯНДА" для строительства и обслуживания переходного устройства между опорами линий электропередач на ул. Западынской в Подольском районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 19.02.2009 № 94/1149

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
III сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 19 лютого 2009 року N 94/1149

Про передачу земельної ділянки відкритому акціонерному товариству "АГРОФІРМА "ТРОЯНДА" для будівництва та обслуговування перехідного пристрою між опорами ліній електропередач на вул. Западинській у Подільському районі м. Києва

Відповідно до статей 93, 123, 124 Земельного кодексу України та розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки відкритому акціонерному товариству "АГРОФІРМА "ТРОЯНДА" для будівництва та обслуговування перехідного пристрою між опорами ліній електропередач на вул. Западинській у Подільському районі м. Києва.

2. Передати відкритому акціонерному товариству "АГРОФІРМА "ТРОЯНДА", за умови виконання пункту 3 цього рішення, у короткострокову оренду на 5 років земельну ділянку площею 0,012 га для будівництва та обслуговування перехідного пристрою між опорами ліній електропередач на вул. Западинській у Подільському районі м. Києва за рахунок міських земель, не наданих у власність чи користування.

3. Відкритому акціонерному товариству "АГРОФІРМА "ТРОЯНДА":

Опрос