Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О зачислении в коммунальную собственность территориальной общины города Киева внешнедомовых инженерных сетей, сооружений и оборудования

Киевский городской совет
Перечень, Решение от 17.07.2008 № 28/28

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
II сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 17 липня 2008 року N 28/28

Про зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Києва зовнішньобудинкових інженерних мереж, споруд та обладнання

Відповідно до статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності" та у зв'язку з тим, що при передачі житлових будинків до комунальної власності територіальної громади міста Києва зовнішньобудинкові інженерні мережі, споруди та обладнання не були враховані, Київська міська рада вирішила:

1. Зарахувати до комунальної власності територіальної громади міста Києва зовнішньобудинкові інженерні мережі, споруди та обладнання і передати у володіння та користування відкритому акціонерному товариству "Київгаз" згідно з переліком, зазначеним у додатку до цього рішення, на умовах, визначених угодою.

2. Виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) здійснити прийняття-передачу зовнішньобудинкових інженерних мереж, споруд та обладнання, зазначених у пункті 1 цього рішення, у встановленому порядку.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань власності.

Опрос