Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче гражданам Полякову Николаю Левковичу и Погибе Максиму Алексеевичу в совместную долевую частную собственность земельного участка для ведения индивидуального садоводства на ул. Любомирской, 18 в Голосеевском районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 01.10.2007 № 369/3203

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
V сесія V скликання

РІШЕННЯ

від 1 жовтня 2007 року N 369/3203

Про передачу громадянам Полякову Миколі Левковичу та Погібі Максиму Олексійовичу у спільну часткову приватну власність земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва на вул. Любомирській, 18 у Голосіївському районі м. Києва

Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та відповідно до статей 81, 116, 118, 121 Земельного кодексу України, Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянам Полякову Миколі Левковичу та Погібі Максиму Олексійовичу для ведення індивідуального садівництва на вул. Любомирській, 18 у Голосіївському районі м. Києва.

2. Передати громадянам Полякову Миколі Левковичу та Погібі Максиму Олексійовичу, за умови виконання пункту 3 цього рішення, у спільну часткову приватну власність земельну ділянку загальною площею 0,07 га (1/2 кожному від 0,07 га) для ведення індивідуального садівництва на вул. Любомирській, 18 у Голосіївському районі м. Києва за рахунок земель, відведених відповідно до розпорядження Київської міської державної адміністрації від 06.02.98 N 221 "Про передачу громадянам у приватну власність земельних ділянок для обслуговування жилих будинків і господарських будівель та ведення особистого підсобного господарства".

Опрос