Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче гражданке Федорчук Елене Ивановне в частную собственность земельного участка для строительства и обслуживания жилого дома, хозяйственных строений и сооружений на ул. Народной, 46 в Соломенском районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 15.11.2007 № 1231/4064

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
V сесія V скликання

РІШЕННЯ

від 15 листопада 2007 року N 1231/4064

Про передачу громадянці Федорчук Олені Іванівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Народній, 46 у Солом'янському районі м. Києва

Відповідно до статей 81, 116, 118, 121 Земельного кодексу України та розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Федорчук Олені Іванівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Народній, 46 у Солом'янському районі м. Києва.

2. Передати громадянці Федорчук Олені Іванівні, за умови виконання пункту 3 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,07 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Народній, 46 у Солом'янському районі м. Києва за рахунок міських земель, не наданих у власність чи користування.

3. Громадянці Федорчук Олені Іванівні:

Опрос