Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче обществу с ограниченной ответственностью "Сатурн ЛТД" земельного участка для реконструкции сварочного цеха под административное здание и его дальнейших эксплуатации и обслуживания на ул. Дегтяревской, 25-а в Шевченковском районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 20.12.2007 № 1484/4317

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
V сесія V скликання

РІШЕННЯ

від 20 грудня 2007 року N 1484/4317

Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю "Сатурн ЛТД" земельної ділянки для реконструкції зварювального цеху під адміністративну будівлю та її подальших експлуатації і обслуговування на вул. Дегтярівській, 25-а у Шевченківському районі м. Києва

Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, відповідно до статей 93, 120, 123, 124 Земельного кодексу України Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Сатурн ЛТД" для реконструкції зварювального цеху під адміністративну будівлю та її подальших експлуатації і обслуговування на вул. Дегтярівській, 25-а у Шевченківському районі м. Києва.

2. Передати товариству з обмеженою відповідальністю "Сатурн ЛТД", за умови виконання пункту 3 цього рішення, у короткострокову оренду на 1 рік земельну ділянку площею 0,08 га для реконструкції зварювального цеху під адміністративну будівлю та її подальших експлуатації і обслуговування на вул. Дегтярівській, 25-а у Шевченківському районі м. Києва за рахунок частини земель, відведених відповідно до рішення виконавчого комітету Київської міської Ради депутатів трудящих від 13.03.62 N 376 "Про додатковий відвод земельної ділянки Таксомоторному парку N 1 Київського міськуправління пасажирського автотранспорту під поширення території автопарку", у зв'язку з переходом права власності на зварювальний цех (договір купівлі-продажу від 21.09.2000 N 3321).

Опрос