Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче гражданке Розсохацкой Светлане Алексеевне в частную собственность земельного участка для строительства и обслуживания жилого дома, хозяйственных строений и сооружений в переул. Луговом, 13 в Дарницком районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 13.12.2007 № 1426/4259

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
V сесія V скликання

РІШЕННЯ

від 13 грудня 2007 року N 1426/4259

Про передачу громадянці Розсохацькій Світлані Олексіївні у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Луговому, 13 у Дарницькому районі м. Києва

Розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та відповідно до статей 81, 116, 118, 121 Земельного кодексу України, Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Розсохацькій Світлані Олексіївні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Луговому, 13 у Дарницькому районі м. Києва.

2. Передати громадянці Розсохацькій Світлані Олексіївні, за умови виконання пункту 3 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у пров. Луговому, 13 у Дарницькому районі м. Києва за рахунок міських земель, не наданих у власність чи користування.

3. Громадянці Розсохацькій Світлані Олексіївні:

Опрос