Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче акционерному обществу закрытого типа "Спеціальне науково-реставраційне проектно-будівельно-виробниче акціонерне товариство "Україна-Реставрація" земельного участка для реконструкции существующего дома под административно-офисные помещения с их дальнейшими обслуживанием и эксплуатацией на ул. Ярославской/в переул. Ярославском, 5/2 (лит. В) в Подольском районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 27.12.2007 № 1539/4372

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
V сесія V скликання

РІШЕННЯ

від 27 грудня 2007 року N 1539/4372

Про передачу акціонерному товариству закритого типу "Спеціальне науково-реставраційне проектно-будівельно-виробниче акціонерне товариство "Україна-Реставрація" земельної ділянки для реконструкції існуючого будинку під адміністративно-офісні приміщення з їх подальшими обслуговуванням та експлуатацією на вул. Ярославській/у пров. Ярославському, 5/2 (літ. В) у Подільському районі м. Києва

Відповідно до статей 93, 123, 124 Земельного кодексу України та розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки акціонерному товариству закритого типу "Спеціальне науково-реставраційне проектно-будівельно-виробниче акціонерне товариство "Україна-Реставрація" для реконструкції існуючого будинку під адміністративно-офісні приміщення з їх подальшими обслуговуванням та експлуатацією на вул. Ярославській/у пров. Ярославському, 5/2 (літ. В) у Подільському районі м. Києва.

2. Передати акціонерному товариству закритого типу "Спеціальне науково-реставраційне проектно-будівельно-виробниче акціонерне товариство "Україна-Реставрація", за умови виконання пункту 3 цього рішення, в короткострокову оренду на 5 років земельну ділянку площею 0,01 га для реконструкції існуючого будинку під адміністративно-офісні приміщення з їх подальшими обслуговуванням та експлуатацією на вул. Ярославській/у пров. Ярославському, 5/2 (літ. В) у Подільському районі м. Києва за рахунок міських земель, не наданих у власність чи користування.

Опрос