Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче гражданину Коржу Николаю Васильевичу в частную собственность земельного участка для строительства и обслуживания жилого дома, хозяйственных строений и сооружений на ул. Масловка, 35-б в Дарницком районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 29.11.2007 № 1335/4168

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
V сесія V скликання

РІШЕННЯ

від 29 листопада 2007 року N 1335/4168

Про передачу громадянину Коржу Миколі Васильовичу у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Маслівка, 35-б у Дарницькому районі м. Києва

Відповідно до статей 81, 116, 118, 121 Земельного кодексу України та розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Коржу Миколі Васильовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Маслівка, 35-б у Дарницькому районі м. Києва.

2. Передати громадянину Коржу Миколі Васильовичу, за умови виконання пункту 3 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,09 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Маслівка, 35-б у Дарницькому районі м. Києва за рахунок міських земель, не наданих у власність чи користування.

3. Громадянину Коржу Миколі Васильовичу:

Опрос