Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче гражданке Крапивиной Валентине Дмитриевне в частную собственность земельного участка для строительства и обслуживания жилого дома, хозяйственных строений и сооружений на ул. Карла Маркса, 15-а в Дарницком районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 06.12.2007 № 1387/4220

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
V сесія V скликання

РІШЕННЯ

від 6 грудня 2007 року N 1387/4220

Про передачу громадянці Крапівіній Валентині Дмитрівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Карла Маркса, 15-а у Дарницькому районі м. Києва

Відповідно до статей 81, 116, 118, 121 Земельного кодексу України та розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Крапівіній Валентині Дмитрівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Карла Маркса, 15-а у Дарницькому районі м. Києва.

2. Передати громадянці Крапівіній Валентині Дмитрівні, за умови виконання пункту 3 цього рішення, у приватну власність земельну ділянку площею 0,07 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Карла Маркса, 15-а у Дарницькому районі м. Києва за рахунок міських земель, не наданих у власність чи користування.

3. Громадянці Крапівіній Валентині Дмитрівні:

Опрос