Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче Международному общественному объединению "Волинське братство" земельного участка для эксплуатации и обслуживания офисного здания с размещением музея, молодежного центра и других объектов социально-общественного назначения на ул. Ярославов Вал, 10 (лит. Б) в Шевченковском районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 01.10.2007 № 466/3300

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
V сесія V скликання

РІШЕННЯ

від 1 жовтня 2007 року N 466/3300

Про передачу Міжнародному громадському об'єднанню "Волинське братство" земельної ділянки для експлуатації та обслуговування офісної будівлі з розміщенням музею, молодіжного центру та інших об'єктів соціально-громадського призначення на вул. Ярославів Вал, 10 (літ. Б) у Шевченківському районі м. Києва

Відповідно до статей 93, 123, 124 Земельного кодексу України та розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки Міжнародному громадському об'єднанню "Волинське братство" для експлуатації та обслуговування офісної будівлі з розміщенням музею, молодіжного центру та інших об'єктів соціально-громадського призначення на вул. Ярославів Вал, 10 (літ. Б) у Шевченківському районі м. Києва.

2. Передати Міжнародному громадському об'єднанню "Волинське братство", за умови виконання пункту 3 цього рішення, у короткострокову оренду на 1 рік земельну ділянку площею 0,05 га для експлуатації та обслуговування офісної будівлі з розміщенням музею, молодіжного центру та інших об'єктів соціально-громадського призначення на вул. Ярославів Вал, 10 (літ. Б) у Шевченківському районі м. Києва за рахунок міських земель, не наданих у власність чи користування, у зв'язку з переходом права власності на нежитлову будівлю (договір купівлі-продажу від 18.12.2003 та акт приймання-передачі від 19.12.2003).

3. Міжнародному громадському об'єднанню "Волинське братство":

Опрос