Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О передаче субъекту предпринимательской деятельности - физическому лицу Печенюку Виктору Николаевичу земельного участка для строительства, эксплуатации и обслуживания сборно-разборного павильона "Шиномонтаж" на ул. Семьи Сосниных, 23-в в Святошинском районе г. Киева

Киевский городской совет
Решение от 01.11.2007 № 1129/3962

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
V сесія V скликання

РІШЕННЯ

від 1 листопада 2007 року N 1129/3962

Про передачу суб'єкту підприємницької діяльності - фізичній особі Печенюку Віктору Миколайовичу земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування збірно-розбірного павільйону "Шиномонтаж" на вул. Сім'ї Сосніних, 23-в у Святошинському районі м. Києва

Відповідно до статей 93, 123, 124 Земельного кодексу України та розглянувши проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки суб'єкту підприємницької діяльності - фізичній особі Печенюку Віктору Миколайовичу для будівництва, експлуатації та обслуговування збірно-розбірного павільйону "Шиномонтаж" на вул. Сім'ї Сосніних, 23-в у Святошинському районі м. Києва.

2. Передати суб'єкту підприємницької діяльності - фізичній особі Печенюку Віктору Миколайовичу, за умови виконання пункту 3 цього рішення, у короткострокову оренду на 5 років земельну ділянку площею 0,01 га (в межах червоних ліній) для будівництва, експлуатації та обслуговування збірно-розбірного павільйону "Шиномонтаж" на вул. Сім'ї Сосніних, 23-в у Святошинському районі м. Києва за рахунок міських земель, не наданих у власність чи користування.

3. Суб'єкту підприємницької діяльності - фізичній особі Печенюку Віктору Миколайовичу:

Опрос